Yeni Mercedes C 180 Cabriolet

Mercedes-Benz’in en çok satan otomobillerinden biri olma özelliğini taşıyan Mercedes-Benz C serisi, 2016 yılında 2 farklı çeşidi ile tekrar karşımıza çıkıyor. Bu iki modele yakından bakmadan önce Mercedes-Benz C serisine yakından bir göz atalım.

Yeni C Serisi’nde Neler Değişti?

Eski Mercedes-Benz C serisi 2008 yılından 2015 yılına kadar kasa değiştirmeden gitmeyi başarmıştı. 7 yıl boyunca sadece 1 defa makyaj yiyen kasa, tamamen ilk hatlarını korumuştu. 7 yıl sonra Mercedes-Benz kimilerine göre devrim niteliğinde kimilerine göre ise saygınlığını kaybeden bir hamle ile yeni Mercedes-Benz C serisini piyasaya sürdü. Bu modelin en çok eleştirilen kısımları başlıca motorlarının aynı kalması ve çizgilerinin çok fazla sportif olmasıydı. Kimilerine göre küçültülmüş bir Mercedes-Benz S serisi olan yeni C serisi kimilerine göre ise Mercedes-Benz markasının eski ve hantal çizgilerinden kurtuluşu olmuştu. Mercedes-Benz markası bu otomobili en iyisi ya da hiç sloganı ile piyasaya sürmüştür.

90 milimetre uzayan ve 40 milimetre genişleyen yeni C, bir önceki modeline göre kullanıcılarına daha fazla iç mekan sunmaktadır. Fakat yeni C bir önceki modelinde olduğu gibi kullanıcılarına temel dış tasarımda iki opsiyon sunmaktadır, yıldızı motor kaputunun üst ön kısımında Mercedes-Benz yıldızı ile klasik bir duruş yada radyatör ızgarasının ortasında daha sportif bir duruş. İlk yandığında mavi sonradan beyaz ışık halini alan yeni Head-light LED teknolojisi ile de dış tasarımda bir sportif duruş ortaya çıkmış.


Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.